אסתטיקה

טיפולי אסתטיקה מובילים בתחום רפואת השיניים

לייעוץ וקביעת תור

לא אחת נאמר כי אין עוד כוח שיכול להתחרות עם כוחו של החיוך. גם אתם רוצים לחולל קסמים עם החיוך שלכם? אתם יכולים! בעבר, רפואת השיניים שאפה לשפר רק את תפקוד השיניים של המטופלים, כאשר לסוגיית האסתטיקה לא הוענקה חשיבות רבה. ומה קורה כיום? לצד טיפולים המשדכים בין שיפור התפקוד והנראות, גם ישנם טיפולי שיניים שיש להם תכלית ברורה: לשפר את האסתטיקה של השן.

טיפולי האסתטיקה המובילים בתחום רפואת השיניים כוללים:

  • הלבנת שיניים
  • ציפוי שיניים
  • השתלות שיניים
  • כתרים לכיסוי שיניים שבורות או סדוקות
  • יישור שיניים

שיניים שבורות או סדקות? שמרו עליהן

במידה ואתם סובלים ממצב של שן סדוקה או כזו שחלק ממנה שבור, רופא השיניים ימליץ לכם לבטח על כתר לשן. חשוב לציין כי כל מטופל עובר בדיקה מקיפה ויסודית לפני שמשודך לו פתרון כזה או אחר. באמצעות הכתרים המתאימים לטיפול השלמות שיניים שבורות, ניתן לשמר את השן הקיימת, תוך שמשפרים את הנראות האסתטית שלה. כתר איכותי יהיה כתר המשתלב בצורה אידיאלית בסביבת הפה הטבעית. ישנם סוגים שונים של כתרים, ביניהם: כתרי חרסינה, כתרי ליטיום, כתרי זירקוניה, כתרי יציקות מתכת ועוד.

הלבנת שיניים – החיוך שתמיד חלמתם ללבוש!

לא רק אנשים עם מחסור בשיניים מתביישים לעתים לחייך. שיניים לבנות מתקשרות עם בריאות וחיוניות, ואילו שיניים בעלות גוון צהבהב יותר מתקשרות עם הזנחה ממושכת, ואף עם ריח פה לא נעים. כשמדברים על טיפולי אסתטיקה לשיניים, לא ניתן שלא להזכיר את טיפולי ההלבנה שצוברים פופולאריות רבה בשנים האחרונות. את הלבנת השיניים ניתן לבצע גם במרפאת השיניים, אך גם באמצעות טיפול ביתי. החיסרון של טיפול הלבנת השיניים, הוא האפשרות כי הגוון הסופי המתקבל בשיניים לא יהיה אחיד.

ציפוי שיניים למראה אטרקטיבי ואסתטי

ישנם טיפולי שיניים שכל תכליתם היא לשפר את נראות השן. אולי הטיפול המזוהה ביותר עם שיפור האסתטיקה של השיניים, הוא טיפול ציפוי השיניים. אם גם אתם רציתם תמיד חיוך נוצץ כמו של הכוכבים הגדולים מחו"ל, דעו כי זהו הטיפול המתאים לכם. ציפוי שיניים מאפשר לכם ליהנות משיניים מבריקות, לבנות ובעלות גוון אחיד. מדוע?

הטכניקה מבוססת על הדבקה של ציפוי אחיד על כל השיניים. בשונה מטכניקת ההלבנה, המבוססת על מריחת חומר על כל שן בנפרד, כאן מדובר על הדבקה אחידה על כל השיניים. לכן, גם אם גוון השיניים הטבעיות שלכם איננו אחיד (רבים מכנים את התופעה בשם "אפקט הדמקה"), שיטת הציפוי תספק לכם חיוך מושלם. ניתן לבצע את הציפוי באמצעות מספר שיטות: נאנו קומפוזיט, חרסיניה לומיניר או חרסינה לומינייט.

הזמן שלכם לחייך: יישור שיניים בכל גיל

על מה אתם חושבים כשאתם חושבים על תהליך של יישור שיניים? ככל הנראה, גם לכם עולה תמונה של ברזלים כסופים "המקשטים" את השיניים. יישור השיניים באמצעות ברזלי המתכת (קוביות) מבוצע כיום בעיקר בילדים. עבור מבוגרים, ישנן שיטות שמספקות לכם הליך כמעט בלתי נראה: אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום היא שיטת האינויזליין, המאפשרת לכם לחייך גם לאורך תהליך היישור! שיטות נוספות ליישור השיניים הן שיטות הסמכים השקופים והקשתיות השקופות.

השקעה בטיפולי אסתטיקה לשיניים – ההשקעה שלכם בעצמכם!

גם אתם מעסיקים את עצמכם שעות רבות ביום בהסתרת החיוך? אין באמת סיבה. השקיעו בעצמכם בטיפולי האסתטיקה לשיניים! רופא השיניים המטפל ישמח להמליץ לכם על טיפול האסתטיקה המתאים לכם ביותר. חייכו!