השתלות

השתלות שיניים

לייעוץ וקביעת תור

שיניים שלמות ובריאות חיוניות לכם – גם לטובת תפקוד מלא ותקין וגם על מנת ליהנות מחיוך מושלם. ישנם לא מעטים הסובלים ממחסור של שן (או שיניים), המעידים על פגיעה משמעותית באיכות החיים. טיפולי השתלות שיניים מעניקים לכם את המענה המקצועי, האסתטי והנוח ביותר!

בעבר, רפואת השיניים ידעה להעניק מענה בודד לאנשים שסבלו ממחסור של שיניים – באמצעות השיניים התותבות. למרות שהשיטה הזו עדיין מיושמת, היא נחשבת למיושנת יותר, בעוד השתלות שיניים מביאות עמן בשורה של חדשנות, תפקוד אידיאלי ונראות אטרקטיבית.

אובדן שיניים – פגיעה באיכות החיים שלכם

איך קורה שאנשים מאבדים שן וזקוקים לטיפול של השתלות שיניים?

  • אובדן שן בעקבות הזנחה מתמשכת
  • ריקבון של שן המצריך טיפול עקירה
  • מכה חזקה בשן
  • סדק / שבר של השן

בעוד ישנם אלו שימהרו אל מרפאת השיניים על מנת לטפל בשיניים החסרות, גם ישנם אלו שידחו את הטיפול שוב ושוב. המוטיבציה של רבים לטפל בשיניים, היא בין היתר הרצון להשיב את החיוך הקורן ואת מראה הפנים המוכר. עם זאת, חשוב לזכור כי לשיניים תפקיד פונקציונאלי: גם עם מחסור של שן אחת בלבד, ניתן לחוש בפגיעה בתפקוד שבאה לידי ביטוי בקושי לגרוס מזון, ולעתים ניכרים גם קשיים בדיבור. טיפול השתלת השיניים מאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים יוצאת דופן, כאשר תוחלת החיים של התוצאות ארוכה מאד.

הכירו גם אתם: השתל הדנטאלי

התוצאה הסופית היא כל מה שמעניין אתכם בשלב זה, ובצדק. עם זאת, חשוב שתדעו גם אתם מהו השתל הדנטאלי ואיך הוא עתיד לתפקד בסביבת הפה. השתל הוא בעצם בורג, שאמור למלא את התפקיד שמילא עד כה השורש של השן. במהלך טיפול ההשתלה, מתבצעת הברגה של השתל אל תוך הלסת. במעמד זה חשוב לציין כי במידה ולמטופל אין כמות מספקת של עצם, יתבצע תהליך מקדים של הרמת סינוס / השתלת עצם. מטרת הטיפול היא להבטיח כי מקיימים את התנאים האידיאליים לביצוע ההשתלה.

השיניים שלכם: הביטחון העצמי שלכם

אם גם אתם סובלים ממחסור של שן או שיניים, אתם מודעים היטב להשלכות: מעבר לכך שישנה פגיעה משמעותית בתפקוד התקין, הרי שגם ישנה פגיעה בביטחון העצמי. מחסור בשיניים יוצר ריטואל של הימנעויות: הימנעות מלחייך, לצחוק ואפילו לדבר אל מול אנשים שלא מכירים. אם אתם יכולים להיות גאים בחיוך שלכם, למה שלא בעצם? טיפולי השתלות שיניים לא רק משפרים את איכות חייכם, אלא גם משקמים את ביטחונכם העצמי!