aboutalfa

בעלי תפקידים

איילת גייר – פיליפין

מנכ"ל

שמי איילת, אני ילידת 1971 נשואה ואם ל2 בנות מדהימות- ליה ויהל, גרה בגדרה.

אני בעלת השכלה אקדמאית, תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

במשך יותר משני עשורים כיהנתי בתפקידי מפתח ועמדות ניהול בכירות בארגונים שונים, בתפקידי  האחרון היה מנכ"ל משותף ברשת "קר שירותי רפואה" רשת מרפאות בתחום הרפואה האסתטית, שכללה רשת מרפאות שיניים בערים: תל אביב, באר שבע, בת ים, ראשלצ, בית שמש, ירושלים. הקמתי, בניתי, הפעלתי וליוויתי פעילות של מחלקות גדולות לרבות בתחומי רפואת השיניים הפרטית, הובלתי תהליכי עבודה והתייעלות וקידמתי לעבר מטרות תוך עמידה ביעדים ושוק תחרותי.

לימים יצאתי לדרכי העצמאית וייסדתי את חברת  אלפא גו מד העוסקת בפרויקטים נרחבים ויזמות בתחום הרפואה.  אלפא גו דנט היא אחת מהחברות בה אני שותפה עם – גב' רחלי יוסף וד"ר אמיר גרינברג.

נתנאל ביטון

שותף ובעלים ברשת המרפאות

נתנאל ביטון בן 39 נשוי לנוי ואב ל-3 שירה יהב ואורי.
בעל השכלה אקדמאית עם תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול משנת 2009.
בתפקידי הקודמים ניהלתי צוותי עבודה בתחום התברואה בעיר מיתר, הייתי מורה למתמטיקה בתיכון גולדווטר באילת.

לתחום השיניים נכנסתי לפני כ -5 שנים ניהלתי מרפאת שיניים בבית שמש שם למדתי והרחבתי את הידע שלי בתחום השיניים.

הצטרפי למשפחת אלפא גו דנט לפני כשנה, ב 2020 הקמתי ובניתי את מרפאת השיניים שלנו בעיר שדרות ועוד היד נטויה לפתיחות והקמות של מרפאות נוספות ברשת.
אני מאמין בשירות הוגן שקוף ואיכותי מול המטופלים שלי ודברים אלו מביאים ליצירת מעגלי לקוחות מרוצים המביאים עימם לקוחות נוספים.
אנחנו עסק של לקוחות מרוצים וזה סוד הקסם והכוח שלנו.

רחלי יוסף

סמנכ״ל ובעלים

היי, אני רחלי, ילידת 1983, נשואה ללביא ואמא לשלושה ילדים מתוקים צור, אלה ועידו. גרה בגדרה. 

אני בעלת השכלה אקדמאית, תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה, ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

ב15 השנים האחרונות מילאתי מספר תפקידי ניהול מגוונים בתחום הרפואה האסתטית, ביניהם ניהול מרפאות פרטיות וכן, הקמת מחלקת הדרכה ארצית וניהולה עבור רשת מרפאות גדולה. בשנים האחרונות עבדתי ברשת מרפאות שיניים בתפקיד המרכז את העבודה מול כל חברות הביטוח וקופות החולים. הכניסה לעולם רפואת השיניים הייתה עבורי מרתקת, כל יום למדתי דברים חדשים ונכנסתי לעובי הקורה בכל הנוגע לניהול תהליכי עבודה נכונים במרפאות.

כשהגיע היום בו איילת (המנכ"ל, ולא במקרה גם אחותי הגדולה (J הציעה שנקים רשת מרפאות משלנו וניישם את כל מה שלמדנו לאורך השנים, לא יכולתי לסרב.

אני חסידה גדולה של שירות הוגן, איכותי ולא מתפשר. אני מאמינה בהגינות ושקיפות מול המטופלים ויודעת שזו הדרך היחידה לייצר מעגלי לקוחות מתרחבים ושבעי רצון.

ד"ר אמיר גרינברג

מנהל רפואי

שמי ד"ר אמיר גרינברג, יליד 1964, נשוי ואב לארבעה, גר בתל-אביב.

בוגר אוניברסיטת בוקרשט משנת 1991, סיימתי שנתיים התמחות בכירורגיה באוניברסיטת NYU. אני עוסק רבות במחקר ופיתוח לשיטות טיפול והשתלות למחוסרי עצם ולחולים מורכבים.

כיום, לאחר 28 שנים של עיסוק במקצוע רפואת השיניים, אני עוסק בעיקר בתחומי הכירורגיה המורכבת וההשתלות דנטליות. על מנת להיות בחזית רפואת השיניים המתקדמת, אני משתתף באופן תדיר בקורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

אני מביא עימי גישה הרואה את המטופל כאדם, כמכלול. אני רואה חשיבות עליונה באבחון ראשוני מדוקדק תוך ראייה כוללת את תכנית הטיפול המתאימה ביותר עבור כל מטופל באשר הוא. אני מאמין בחובתו של הרופא בשקיפות מלאה מול המטופל בכל ההליך הרפואי מורכב ככל שיהיה.  שילוב של רפואה חדשנית ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר מניב מטופלים מרוצים לאורך זמן.