השתלות-עצם

השתלות עצם והרמות סינוסים

לייעוץ וקביעת תור

תוכלו להתפשר על המון דברים, אך לא על החיוך שלכם. כיום, יותר ויותר מטופלים לא מוכנים להסתפק בטיפולי שיניים המתמקדים אך ורק בתפקוד השן, אלא שגם ישנה דרישה לטיפולים ברמה האסתטית הגבוהה ביותר. בעוד ישנם המטופלים שמעוניינים לשפר את התפקוד והנראות של השיניים הקיימות, גם ישנם אלו שסובלים ממחסור של שיניים. טיפולי השתלת השיניים מומלצים מאד על ידי רופאי השיניים, ובהתאם שביעות הרצון של המטופלים מהם גבוהה מאד.

על מנת לבנות בעבורכם תכנית טיפולים מתאימה להשתלת השיניים, אתם נדרשים להגיע לבדיקה במרפאת השיניים. מטרת הבדיקה היא לבחון את התאמתכם לטיפול. לעתים, תוצאות הבדיקה מסתיימות בבשורה חיובית כי ניתן לצאת לדרך, ולעתים ישנו צורך בטיפול מקדים לפני ההשתלה: השתלות עצם/הרמת סינוס

השתלת עצם/ הרמת סינוס – האם גם אתם צריכים את זה?

כידוע, טיפולי השתלת השיניים מבוססים על עיקרון פשוט למדי: השתלה של שתל אל תוך העצם. בכדי לבצע השתלה, הרי שנדרש שתל ונדרשת כמות מספקת של עצם. הבעיה היא שלעתים ישנם מטופלים שאין להם כמות מספקת על עצם בפה, וכך לא ניתן ל"הבריג" את השתל פנימה. במקרים שכאלה, טיפולי השתלת השיניים לא נפסלים, אלא שמוצעת למטופלים האפשרות לעבור תהליך מקדים של השתלת עצם או לחילופין הרמת סינוס לטיפולים המבוצעים בלסת העליונה בצידי הפה.
בסיום הטיפול המקדים- יהיה ניתן להמשיך הלאה ולבצע את ההשתלה.

"עוד טיפול כואב לפני ההשתלה? תודה, זה לא בשבילי"

רגע לפני שגם אתם מוותרים על שיפור איכות חייכם, כדאי שתבחינו בין המציאות ובין המיתוסים השונים. המהלך הטיפולי הניתן כיום במרפאות השיניים אינו כואב! רופאי השיניים עושים שימוש במיכשור מתקדם, תוך שימוש בשלל טכניקות וכלים על מנת להקל את הטיפולים. כל תהליך ההשתלה לרבות תוספות כמו הרמת סינוס והשתלת עצם מתבצעים תחת הרדמה מקומית, כך שהחשש כי תחושו כאב במהלך הטיפול אינו ממשי. מדובר על הליך קצר יחסית, האורך בין חצי שעה לשעה.

"ישנן תופעות לוואי או שאוכל לשוב לשגרה מיד?"

מהן התופעות הלוואי הצפויות?

  • כאבים באזור ההשתלה
  • חולשה כללית
  • דימום קל מאזור הנחיריים
  • לרוב, לאחר 48 שעות מיום הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה.

בסיום הטיפול הכירורגי שהותאם עבורכם תקבלו הנחיות מלאות באשר לתופעות הלוואי האפשריות ושגרת המנוחה הנדרשת. חלק בלתי נפרד מהצלחת התהליך הינו באחריותכם! היצמדות להוראות הרופא המטפל ממנפת את הסיכוי להצלחת הטיפול המבוקש.